Stickhausen (DL), Von Glan Strasse 2

Vooraanzicht van het oude tolhuis

Droom jij ook al jaren over jouw eigen restaurant? In het toeristische Stickhausen hebben wij het perfecte pand gevonden. Neem samen met ons een kijkje in het Alte Zollstation.

Vlak over de Duitse grens, aan het riviertje de Jümme en direct aan de Duitse Veenroute ligt een prachtig historisch gebouw dat in de Napoleontische tijd floreerde als tolhuis.

Het Alte Zollstation ligt aan de grens van het Groothertogdom Oldenburg en is inmiddels alweer jaren in gebruik als restaurant en bed & breakfast.
 


Ingang van het complex Via de rijkversierde deuren betreden we het onlangs gerenoveerde gebouw.

In het knusse restaurant kunnen 80 monden gevuld worden met heerlijke spijzen bereid in de restaurantkeuken. Hebben de gasten dorst, dan biedt de bar de uitkomst.

In het atelier kan de culturele honger gestild worden.
Gezellig tafelen 
Restaurant en bar In het aterlier kan de culturele dorst gestild worden

Via het poortje bereik je het terras Zowel via dit poortje als via de ruime serre bereik je het terras waar op zomeravonden nog eens 50 gezellige mensen ontvangen kunnen worden. Op het terras is ruimte voor nog eens 50 gasten
Er is voldoende parkeergelegenheid Het riviertje de Jümme stroomt langs het gebouw  Ruime tuin
Via het riviertje de Jümme varen wij alvast naar het nabijgelegen meer om te genieten van het uitzicht en het mooie weer.

Maar blijf gerust nog even om de bovenverdieping te bekijken. Hier bevinden zich twee ruime slaapkamers, een woonkamer, woonkeuken en twee badkamers. Je kunt er ontspannen na een lange dag werken of open je er een bed & breakfast?
Achterzijde met serre

Ruime tuin

Ruime tuin
Het is onmogelijk om dit bijzondere pand hier afdoende te beschrijven. Zo hebben we nog niet eens verteld dat er een ruime parkeergelegenheid is en een garage voor twee auto's, vier toiletten in het restaurant, een clubkamer, twee kantoren en dat het pand verwarmd wordt met centrale verwarming en dat het geïsoleerd is met isolatieglas.

Kom gerust eens langs voor een bezichting van het goedlopende horecabedrijf. Een bezoekje aan deze van cultuur en historie doordrongen plaats is zeker de moeite waard!


Meer informatie?

Vul onderstaand formulier in en de eigenaar zal op korte termijn contact opnemen.
 
Jouw e-mailadres:


Naam:

Eventuele opmerkingen:


 
 

 
Locatie van dit pand

Kenmerken

Type: Vrijstaand
Perceel: 2.200 m²
Bouwjaar: 1902 (huidig gebouw)
Slaapkamers: 2
Vraagprijs: € 199.000,-
Korte omschrijving
Veelzijdig, goed lopend horecabedrijf ter overname, net over de grens in Duitsland